Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
všeobecné: Piknik s Avantom
03. máj 2005 @ 15:03:53 CEST, poslal v.ptáček

AUDI Dňa 3.5.2005 sa neďaleko Bratislavy v dedinke Dobrohošť uskutočnilo predstavenie vozidla Audi A6 Avant, ktoré bolo spojené s príjemným piknikom. Celá prezentácia bola poňatá formou zábavy. Pre zúčastnených boli pripravené súťaže o ceny.

Previezli sme sa vo vozidle s motorom 3.0 TDI (165 kW), s automatickou prevodovkou a pohonom quattro. Jazda v nás zanechala príjemný dojem. Presvedčili sme sa o precíznom ovládaní a výborných jazdných vlastnostiach nového Audi A6 Avant. Dynamický podvozok so štvorprvkovou prednou nápravou a stopu riadiacou lichobežníkovou zadnou nápravou pre verzie s pohonom predných aj všetkých kolies zaisťuje excelentné vlastnosti.

Rozmery karosérie sú: dĺžka 493 cm, šírka 186 cm a výška 146 cm s rázvorom 284 cm. Zlepšil sa priestor pre všetkých pasažierov a objem batožinového priestoru narástol na rozmer 565/1660 litrov. Nový koncept ložného priestoru s koľajničkami integrovanými do podlahy, zabezpečujúci najvyššiu variabilitu a najväčšiu mnohostrannosť použitia. Nový Audi A6 Avant ponúka už v sériovej výbave štandard, ktorý je samozrejmý v luxusnej triede vozidiel.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /AUDI/