Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
poisťovníctvo: Značka kvality už aj pre AWT Bavaria
03. január 2007 @ 10:00:33 CET, poslal j.čík

ALLIANZ SP Allianz – Slovenská poisťovňa ocenila v poradí už štvrtú spoločnosť Značkou kvality. Autoservis AWT Bavaria sa tak zaradil medzi top spoločnosti, ktoré poisťovňa ocenila.

Vďaka tomuto jedinečnému označeniu sa klienti rýchlo zorientujú vo výbere kvalitných služieb slovenských autoservisov. Značku kvality prevzal v Bratislave z rúk Mareka Jankoviča, viceprezidenta Allianz – Slovenskej poisťovne Martin Sojka z AWT Bavaria.

Značku kvality odovzdal Marek Jankovič (vpravo), viceprezident pre neživotné poistenie Allianz – Slovenskej poisťovne Martinovi Sojkovi  zo spoločnosti AWT Bavaria, s. r. o. Allianz – Slovenská poisťovňa značku kvality udeľuje na základe prísnych kritérií a po preverení dlhodobou vzájomnou spoluprácou. Toto ocenenie nie je bežné a patrí medzi ojedinelé v celej Európe. „Sme radi, že na Slovensku spolupracujeme s autoservismi, ktoré poskytujú služby na vysokej európskej úrovni a máme možnosť ich prácu oceniť. Tým pomáhame klientom pri výbere vhodného servisu“, hovorí Marek Jankovič z Allianz – Slovenskej poisťovne.

Informáciu o ďalších servisoch, ktorým Allianz – SP udelí značku kvality, nájdete aj na www.allianzsp.sk.

Zdroj: Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /ALLIANZ SP/