Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
poisťovníctvo: Zaregistrovali ste akcie Ružových kukláčov?
06. október 2009 @ 13:37:31 CEST, poslal p.mauer

UNION Poisťovňa Zaregistrovali ste v poslednom období akcie Ružových kukláčov, ktorí bojujú proti nezodpovedným vodičom na našich cestách? Kto sú Ružoví kukláči?

Bratislava, 5. október 2009; Ružoví kukláči sú iniciatíva Union poisťovne, ktorou reaguje na pomery na slovenských cestách. Preukazujeme ňou naše odhodlanie postaviť sa jednoznačne na stranu zodpovedných vodičov, ktorí sú obmedzovaní aroganciou na našich cestách a majetok ktorých a často aj život ohrozuje bezohľadné správanie cestných pirátov. Zodpovední vodiči predsa nesmú doplácať na tých nezodpovedných. Preto prichádzame s produktovým programom, v rámci ktorého Union poisťovňa bude zodpovedných vodičov odmeňovať. A na tých nezodpovedných, spolu s vami, upozorníme Ružových kukláčov.

Union poisťovňa odmeňuje zodpovedných vodičov

Hlavným cieľom je, aby zodpovední vodiči platili za povinné zmluvné poistenie menej ako cestní piráti a to najmä prostredníctvom výhodnej ceny poistenia a odmien pre zodpovedných vodičov.

Cena poistenia – nový parameter "Hmotnosť vozidla"
Cena povinného zmluvného poistenia sa bude odvíjať od nového parametra na trhu „hmotnosť vozidla“ v kombinácii s výkonom vozidla a vekom vodiča. „Parameter – hmotnosť vozidla – je absolútnou novinkou na slovenskom trhu, nie je však novinkou na rozvinutých poistných trhoch v Európe. Pripravili sme ju v spolupráci so sesterskou poisťovňou Achmea, ktorá je jednotkou na holandskom poistnom trhu a veríme, že kombináciou hmotnosti a výkonu vozidla a veku vodiča dokážeme spravodlivo stanoviť cenu. Našou ponukou chceme osloviť zodpovedných vodičov zo všetkých regiónov SR,“ priblížil Boris Masloviec, člen predstavenstva Union poisťovne, zodpovedný za projekt vstupu na trh poistenia motorových vozidiel.

Garancia odmeny pre zodpovedného vodiča
Poisťovňa Union bude odmeňovať vodičov za zodpovednú jazdu a bezškodový priebeh poistenia. Ak za 10 mesiacov od začiatku poistenia klient nespôsobí škodu, Union poisťovňa ho odmení sumou vo výške 10% z ročného poistného PZP. Odmenu mu poisťovňa automaticky zašle na účet. Ďalšie výhody, zľavy pre klientov Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne a vstupné bonusy na povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie nájdete na internetovej stránke http://www.union.sk.

Čo získa ten, kto uzatvorí zmluvu na automobil do konca roka
Každý, kto uzatvorí povinné zmluvné poistenie alebo havarijné poistenie v Union poisťovni do 31. 12. 2009, od Union poisťovne získa poukážku na umytie automobilu a bude zaradený do žrebovania o 108 x povinné zmluvné poistenie na 10 rokov zadarmo.

Zdroj: Judita Smatanová, Union poisťovňa, a.s., TS 05/10/2009

Súvisiace správy

Najčítanejšie /UNION Poisťovňa/