Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
poisťovníctvo: Povinné zmluvné poistenie od Unionu už aj cez internet
08. október 2009 @ 16:08:31 CEST, poslal p.mauer

UNION Poisťovňa Bratislava, 8. október 2009; Povinné zmluvné poistenie škody spôsobenej vedením motorového vozidla (PZP), ktoré Union poisťovňa, a. s., člen medzinárodnej skupiny Eureko, B.V., uviedla na trh dňa 16. septembra 2009, je možné uzatvoriť už aj cez internet.

Návštevníci webovej stránky www.union.sk majú už niekoľko dní možnosť uzatvoriť si povinné zmluvné poistenie aj online. Cez internet si klienti môžu rýchlo a jednoducho vypočítať výšku ročného poistného i jeho splátok, uzatvoriť zmluvu a hneď ju aj zaplatiť prostredníctvom internetbankingu či platobnou kartou. V súčasnosti je cez internet možnosť dojednať si balík PZP Optimum, ktorý poskytuje vyššie limity poistného plnenia, ako predpisuje zákon a to až 3 000 000 EUR (90 378 000 Sk) pri škode na zdraví i majetku, nonstop Asistenčné služby bezplatne, klient neplatí spoluúčasť a poistné môže a môže si vybrať frekvenciu platby poistného bez navýšenia ceny. Online je možné uzatvoriť poistenie vozidiel do 3,5 t a nákladných automobilov od 3,5 t do 12 t, resp. nad 12 t pre účely bežného použitia.

„Online povinné zmluvné poistenie Optimum zachováva kľúčové výhody, ktoré klient môže získať pri uzatvorení zmluvy na pobočke či prostredníctvom agenta alebo makléra. Okrem 50 %-nej zľavy za bezškodovosť a 5 %-nej zľavy za klientstvo v Union poisťovni alebo Union zdravotnej poisťovni, klient získava 5 %-nú obchodnú zľavu. Aj pri online poistení získava klient garanciu odmeny pre zodpovedného vodiča, ktorou poisťovňa Union garantuje odmenu vo výške 10 % z ročného poistného za bezškodový priebeh počas 10 mesiacov,“ uvádza Marek Kopča, e-commerce špecialista Union poisťovne.

Webová stránka www.union.sk ponúka okrem spomenutej možnosti dojednania povinného zmluvného poistenia online aj zaujímavé informácie o ďalších výhodách určených klientom PZP a havarijného poistenia a tlačivá pre prípad hlásenia poistnej udalosti.

Každý, kto uzatvorí povinné zmluvné poistenie alebo havarijné poistenie v Union poisťovni do 31. 12. 2009, od Union poisťovne získa poukážku na umytie automobilu a bude zaradený do žrebovania o 108 x povinné zmluvné poistenie na 10 rokov zadarmo..

Zdroj: Judita Smatanová, Union poisťovňa, a.s., TS 08/10/2009

Súvisiace správy

Najčítanejšie /UNION Poisťovňa/