Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
autobusy: Nové autobusy Scania pre SAD Prievidza
10. apríl 2015 @ 15:19:27 CEST, poslal j.cvopa

SCANIA Dňa 31.marca 2015 si spoločnosť SAD Prievidza, a.s. prevzala v areáli Scania Senec tri nové diaľkové autobusy SCANIA Touring HD12.


zväčšiť obrázok Slávnostné odovzdanie sa uskutočnilo za účasti generálneho riaditeľa spoločnosti SAD Prievidza a.s. Ing. Michala Danka, manažéra zahraničnej dopravy Mgr. Štefana Straku a obchodného zástupcu pre predaj autobusov v SR Marcela Minariča zo spoločnosti Scania Slovakia.

Spoločnosť SAD Prievidza, a.s. sa špecializuje na mestskú, prímestskú, diaľkovú a zájazdovú dopravu. Prevádzku diaľkovej a zájazdovej dopravy zabezpečuje flotilou 30 diaľkových autobusov, v ktorej má od roku 2013 aj jeden autobus Scania Touring HD12 Euro 5.

zväčšiť obrázok Flotilu teraz rozšírili ďalšie 3 autobusy značky Scania Touring s motorom 410 k Euro 6, ktorý sa vo viacerých európskych testoch nákladných vozidiel umiestnil z hľadiska spotreby na popredných priečkach.

Zakúpením ďalších autobusov z tejto modelovej rady tak spoločnosť SAD Prievidza a.s. opakovane prejavila dôveru značke Scania.

„Sme veľmi radi, že náš vozidlový park bude rozšírený o tieto nové, moderné, bezpečné a úsporné vozidlá, s ktorými sú veľmi spokojní naši klienti aj vodiči“, hovorí pán Michal Danko, SAD Prievidza a.s.

Zdroj: Scania Slovakia, s.r.o.

Súvisiace správy

Najčítanejšie /SCANIA/