Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
všeobecné: Lexus hlavným sponzorom filmového festivalu v Benátkach
07. august 2017 @ 15:10:50 CEST, poslal k.zechmeister

LEXUS Lexus sa tento rok stane hlavným sponzorom medzinárodného Benátskeho filmového festivalu, ktorý sa koná od 30. augusta do 9. septembra 2017 na ostrove Lido di Venezia.

Partnerstvo s jedným z najprestížnejších filmových festivalov sveta svedčí o neutíchajúcom veľkom záujme značky Lexus o kinematografiu, ako dokazuje okrem iného aj program pre mladé talenty Lexus Short Films a nedávna spolupráca na úspešnom sci-fi filme Luca Bessona Valerián a mesto tisícich planét.Jadrom pôsobenia značky Lexus na Benátskom filmovom festivale bude salón Lexus Lounge umiestnený na Biennale Terrace, kde budú vystavené dva najnovšie vlajkové modely, kupé LC a sedan LS. Okrem toho bude celebrity a hostí počas festivalu prepravovať flotila 40 hybridných vozidiel Lexus.

Predsedkyňa poroty, herečka Annette Beningová, príde na červený koberec v úplne novom hybride LS 500h.

„Je pre nás cťou že sa môžeme podieľať na tak prestížnej udalosti, ktorá púta pozornosť celého sveta,“ prehlásil riaditeľ Lexus Taliansko Luigi Lucà. „S filmovým svetom máme veľa spoločného. Rovnako ako herci a režiséri sa každodenne usilujeme o zdokonaľovanie nášho umenia, v ktorom sa snúbi štýl, elegancia a starostlivosť o každý detail, a ktorého cieľom je vyjadrenie emócií a vytváranie nezabudnuteľných zážitkov.“

Zdroj: TOYOTA CENTRAL EUROPE - SLOVAKIA s. r. o.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /LEXUS/