Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
automobily osobné: Hyundai KONA v slovenskej premiére
06. október 2017 @ 08:22:14 CEST, poslal j.čík

HYUNDAI V poradí 24. ročník výstavy Autosalón – Autoshow Nitra, ktorý odštartoval včerajším dňom a potrvá do 8. októbra 2017, sa pre značku Hyundai nesie v duchu prezentácie kompletného portfólia vozidiel. To pri tejto príležitosti rozšírila horúca novinka, ktorou je nové SUV Hyundai Kona.

Návštevníci, ktorí zavítajú do stánku Hyundai v hale B, majú možnosť prezrieť si modely i10, i20, i20 Active, ix20, i40 a Elantra, bližšie sa zoznámiť s novou generáciou obľúbeného radu i30 v karosárskej verzii hatchback a kombi a vyskúšať pohodlie a bezpečnosť SUV modelov Tucson, Santa Fe a Grand Santa Fe. Na výstave nebude chýbať ani IONIQ s pohonom plug-in hybrid. Pre podnikateľov sú zasa pripravené úžitkové vozidlá H1 a H350.

Slovenská premiéra pre KONA
Hyundai Kona Hviezdou stánku Hyundai však bude očakávané SUV-B KONA, ktoré zažilo svoju svetovú premiéru v júni a na nitrianskom autosalóne sa po prvý raz v exkluzívnej premiére predstaví aj slovenským zákazníkom. Importér predstaví najnovší prírastok modelového radu Hyundai aj s uvádzacím bonusom vo výške až 1500 EUR. KONA s motorom 1,0 T-GDi vo výbave CLASSIC, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, pohonom 4x2 a výkonom 88 kw bude stáť 14 490 EUR.

Testovacie jazdy so súťažami
Okrem vystavených vozidiel majú návštevníci autosalónu v Nitre možnosť vyskúšať si vybrané autá Hyundai. Otestovať si výkon, pohodlie a jazdné vlastnosti je možné na vyhradenom mieste priamo pri hlavnom vchode do výstaviska. Na testovacie jazdy pre záujemcov je pripravených až 8 modelov Hyundai, vrátane aktuálne najpredávanejšieho SUV-C Tucson v špeciálnej edícii Shadow. Každý návštevník, ktorý sa rozhodne vyskúšať si jazdu na autách Hyundai, bude zaradený do žrebovania o auto na celý týždeň. Milý darček od Hyundai získa každý účastník skúšobných jázd, ktorý roztočí koleso šťastia.

Ďalšie autosalónové zaujímavosti od Hyundai
Zaujímavosťou výstavného stánku Hyundai je aj skutočnosť, že pri nablýskaných autách sa o príjemnú atmosféru postarajú nielen atraktívne hostesky, ale premiérovo aj šarmantní promotéri.

Súčasťou autosalónovej ponuky značky Hyundai je aj špeciálne cenové zvýhodnenie vybraných modelov. Autosalónový bonus na vozidlá, ktoré sú pripravené k okamžitému odberu, sa hýbe od 2 000 € pri modely i30 až po 4 500 EUR pri i40.

Stánok Hyundai sa nachádza v hale B, testovacie jazdy prebiehajú priamo pred hlavným chodom do areálu výstaviska.

Zdroj: Hyundai Motor Czech s.r.o., organizačná zložka Slovakia


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HYUNDAI/