Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
výstavy: Nissan na autosalóne Autoshow Nitra 2017
06. október 2017 @ 15:16:50 CEST, poslal p.mauer

NISSAN Od 5. do 8. októbra 2017 prebehne na výstavisku Agrokomplex Nitra celoštátny autosalón - Autoshow Nitra 2017. Spoločnosť Nissan nebude na Autoshow Nitra chýbať. Expozíciu japonskej značky zaisťujú autorizovaní predajcovia ALBEX PLUS, Nitra a AUTOŠTÝL, Trenčianska Turná v spolupráci s importérom vozidiel značky Nissan.

 • Exkluzívna slovenská výstavná premiéra nového Nissanu Qashqai a X-Trail
 • Expozícia celého modelového radu značky Nissan
 • Nová Micra ako hlavná cena súťaže v spolupráci s organizátorom Autoshow 2017 - Agrokomplexom Nitra
 • Autorizovaný predajcovia Nissan - ALBEX PLUS, Nitra a AUTOŠTÝL, Trenčianska Turná – budú zastupovať značku Nissan na Autoshow Nitra od 5.10 do 8.10.2017

  Pre návštevníkov je pripravená na stánku Nissanu slovenská výstavná premiéra nového Nissanu Qashqai a nového Nissanu X-Trail.

  Nový Nissan Qashqai, najpredávanejší crossover v Európe, prešiel rozsiahlou modernizáciou, ktorá ešte viac podtrhuje jeho jedinečný charakter. Návštevníci budú môcť obdivovať kompletne prepracovanú prednú časť vozidla s najnovšími verziami mriežky chladiča v tvare V a prednými LED svetlometmi. Nové sú tiež zadné LED svetlá s trojrozmerným motívom bumerangu. Ďalším zaujímavým detailom sú nové, elegantné hliníkové kolesá. Luxusne pôsobí u nového Nissanu Qashqai predovšetkým interiér kabíny. Tá je lepšie usporiadaná, sú v nej použité kvalitnejšie materiály a pokročilé technológie. Medzí novinky patrí volant v tvare písmena D, sedadlá čalúnené kožou Nappa s 3D čalúnením a prémiový audio systém BOSE. Popri prepracovanom dizajne zaujme nový Nissan Qashqai svojimi modernými inteligentnými technológiami – príďte sa presvedčiť.

  Slovenská výstavná premiéra čaká aj nový Nissan X-Trail. Ešte väčšie a odvážnejšie SUV so všetkým, čo potrebujete: robustný dizajn, spoľahlivé jazdné vlastnosti, najnovšie technológie, komfort a flexibilita. Nový Nissan X-Trail, stvorený pre rodinné dobrodružstvá, Vás zaujme z každého uhla.

  Okrem noviniek môžu návštevníci obdivovať kompletný modelový rad vozidiel Nissan - novú Micru – obľúbené mestské vozidlo, úspešný crossover Juke, kompaktný rodinný hatchback Pulsar či pick up Nissan Navara, ktorý sa teší veľkej popularite v Európe i na Slovensku. Ponuku dopĺňa najpredávanejší elektromobil na svete – 100% elektrický Nissan Leaf.

  Atraktívnu interiérovú expozíciu dopĺňa exteriérová expozícia vozidiel s pestrým programom pre všetkých fanúšikov.
  Veríme, že pozornosť návštevníkov upúta hlavná výhra súťaže na Autoshow Nitra 2017 – celkom nový Nissan Micra. Stačí vyplniť vstupenku a zapojiť sa do žrebovania.

  Články o:
  Nový Nissan Qashqai (06/2017)
  Nový Nissan X-Trail (06/2017)

  Stánok Nissan nájdete v hale M3, exteriérovú expozíciu pred halou M3.
  _______________________________________________________________________

  Spoločnosť Nissan má v Európe takmer najsilnejšie zastúpenie zo všetkých zámorských automobiliek. Konštruktérskej práci, výskumu, vývoju, výrobe, logistike a predajnej a marketingovej činnosti sa tu venuje viac než 17 000 jej zamestnancov. Výrobné linky závodov spoločnosti Nissan vo Veľkej Británii, Španielsku a Rusku vlani vyrobili viac ako 635 000 vozidiel vrátane oceňovaných crossoverov, úžitkových vozidiel a tiež Nissanu LEAF, najpopulárnejšieho elektromobilu sveta. Spoločnosť Nissan si nedávno predstavenou víziou Inteligentnej mobility kladie za cieľ dosiahnuť nulové emisie a nulový počet nehôd so smrteľnými následkami. Toto komplexné poňatie má slúžiť ako inšpirácia pre portfólio výrobkov i technológií a určovať štýl rozhodovania o tom, ako majú byť automobily poháňané, ovládané a aké bude ich miesto vo fungovaní spoločnosti. Spoločnosť Nissan má všetky predpoklady stať sa najžiadanejšou ázijskou značkou v Európe.

  Zdroj: Nissan Newsroom Slovensko, TS: 28/9/2017 IČ: 426205455


  Súvisiace správy

  Najčítanejšie /NISSAN/