Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
motoršport: Šampionát WTCR sa predstaví v júli na Slovakia Ringu
08. jún 2018 @ 09:15:54 CEST, poslal k.zechmeister

HOMOLA MOTORSPORT Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Fantastickou správou je, že promotér svetového pohára cestovných vozidiel WTCR sa dohodol s jediným slovenským pretekárskym okruhom Slovakia Ringom na konaní 6. kola seriálu WTCR na Slovensku!

Pôvodne sa mali preteky sťahovať do Argentíny, no z dôvodu komplikovanej politickej a ekonomickej situácie v tejto latinskej krajine hľadali náhradu. Najväčšiu radosť z toho má, samozrejme, slovenský pretekár Maťo Homola.

“Neskutočne sa teším! Argentína znie dobre, ale omnoho lepšie znie to, že budeme aj doma na Slovensku! Množstvo fanúšikov ma prišlo podporiť aj na preteky v Maďarsku, no doma je doma,” povedal Maťo Homola, keď sa dozvedel túto výbornú správu.Slovenskí fanúšikovia sa stanú svedkami napínavých súbojov svetového pohára World Touring Car Cup už cez víkend 14.-15. júla. Maťo Homola za volantom Peugeotu 308 TCR túto trať dôverne pozná, odjazdil na nej už množstvo pretekov a má ju veľmi rád: “Slovakia Ring je výborná trať, na ktorej skutočne rád jazdím a páči sa mi. Všetkých čo najsrdečnejšie pozývam, vidíme sa!”

Zdroj: Homola Motorsport s.r.o.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HOMOLA MOTORSPORT/