Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
motocykle: Motocykle Honda ako sprievod cyklistického pelotónu
01. júl 2019 @ 14:53:12 CEST, poslal k.zechmeister

HONDA MOT Stáva sa už pomaly tradíciou, že Honda Slovensko aktívne podporuje najväčšie cyklistické podujatia na Slovensku účasťou svojich motocyklov.

Podobne aj v tomto roku, 11 motocyklov Honda sprevádzalo cyklistický pelotón na majstrovstvách Česko-Slovenska, ktoré sa uskutočnili 27.-30. júna 2019 v Trnave, v tomto roku aj s účasťou slovenskej cyklistickej ikony Petra Sagana.Motocykle Honda v konvoji sedlali komisári z Čiech aj Slovenska, technická podpora či oficiálny kameraman a fotograf. Viezť motocykel v cyklistickom konvoji je veľkou výzvou aj pre skúseného motorkára.

Nielenže sa musí pohybovať opatrne aby neohrozil nechránených cyklistov, ale často musí okamžite reagovať na nečakané situácie, najmä tak, aby nikomu neprekážal. Často sa musí rýchlo stratiť, alebo naopak objaviť tam, kde je potrebný.Aj preto je dôležité, aby motocykle boli dostatočne výkonné, ale zároveň obratné. Ideálnymi motocyklami na tento účel sú práve modely Honda Africa Twin. V konvoji okrem “Afrík” boli aj modely X-ADV, CB500X a CB650R.

Zdroj: Honda Motor Europe Limited, organizačná zložka Slovensko


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HONDA MOT/