Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
ocenenia: Lexus NX 300h zvolený najlepším hybridom
14. júl 2020 @ 13:25:51 CEST, poslal k.zechmeister

LEXUS Auto Trader, jeden z najväčších britských online zdrojov so zameraním na záujemcov o nové a jazdené vozidlá, nedávno vyhlásil Lexus NX 300h za držiteľa titulu Najlepší hybridný automobil na britskom trhu v súťaži New Car Awards 2020.

O udelenie pocty tomuto SUV rozhodovalo viac ako 181-tisíc motoristov, ktorí sa tohtoročného hlasovania o najobľúbenejšie vozidlo zúčastnili.

„Lexus zostáva synonymom kvalitnej technológie, vyspelých pohonov a prémiových interiérov. Ako povedal jeden z jeho majiteľov - je to najkvalitnejšie vozidlo, aké som kedy mal. Žiadny detail nie je chybný, všade len krásne spracované povrchy,“ hovorí Erin Baker, šéf redaktor redakcie Auto Trader.Model NX, ktorý sa na európskom trhu predstavil v roku 2014, je kľúčovým zástupcom modelového radu plne hybridných SUV Lexus bez nutnosti dobíjania. Jeho vysoko hospodárne pohonné ústrojenstvo sa pýši tichým a kultivovaným chodom, rovnako tak ako príkladne nízkou spotrebou a emisiami.

Ponúkané stupne výbavy pre NX uspokoja rôznorodé požiadavky zákazníkov na najvyššiu kvalitu, vyspelé technológie a dynamické jazdné vlastnosti. Všetky verzie tohto modelu ponúkajú súbor prvkov aktívnej bezpečnosti a systémov na podporu riadenia pod súhrnným označením Lexus Safety System+.

Zdroj: TOYOTA CENTRAL EUROPE - SLOVAKIA s. r. o.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /LEXUS/