Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
automobily osobné: Honda predstavila novú generáciu modelu HR-V
18. február 2021 @ 10:05:43 CET, poslal k.zechmeister

HONDA Spoločnosť Honda predstavila najnovšiu generáciu svojho obľúbeného kompaktného SUV HR-V, ktorý je prvýkrát v sériovej výbave vybavený výkonným a pohotovým dvojmotorovým hnacím ústrojenstvom e:HEV.

Úplne nový model HR-V poskytuje výnimočnú hybridnú účinnosť a pokrokové bezpečnostné a technologické prvky, ktoré sú zakomponované do odvážnej a elegantnej formy inšpirovanej kupé, ktorá má vylepšiť špičkový vnútorný priestor a komfort, ktorým je tento model známy.

Nové HR-V, ktoré je v Európe k dispozícii od konca roku 2021, je najnovším modelom v ponuke spoločnosti Honda, ktorý nesie označenie e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) a ktorý nadväzuje na inovovaný model CR-V a všetky nové verzie Jazz, ktoré boli uvedené na trh v roku 2020. Rozširuje elektrifikovaný rad spoločnosti Honda, keď sa značka posúva ďalej k svojmu cieľu elektrifikovať všetky svoje európske bežné modely do roku 2022.Prémiový štýl SUV
Nová generácia modelu HR-V e:HEV sa stáva výrazným SUV v kompaktnom dizajne inšpirovaným kupé. Nový model stelesňuje ucelenú, čistú a modernú filozofiu dizajnu značky, ktorá je viditeľná v ostatných nedávnych nových modeloch Honda, a ktorá nadväzuje na kľúčové koncepty funkcie a krásy. Súčasťou dizajnu je aj nová odvážna integrovaná mriežka chladiča. Dlhá kapota a ostrejšie zvislejšie bočné strany zaručujú, tvar karosérie nebude ovplyvňovať vnútorný priestor. Stred kapoty je nízky a plochý, s líniou ramien vyúsťujúcou k spodnej časti A stĺpikov, čo vyvoláva pocit stability a bezpečnosti, a ešte viac zvyšuje estetiku SUV.Výnimočný priestor, pohodlie a úžitkové vlastnosti
Úplne nový model HR-V dosahuje presvedčivé spojenie prémiového štýlu SUV a výnimočnej priestrannosti vďaka dômyselnému združeniu svojich hybridných komponentov hnacieho ústrojenstva. Vďaka tomu si model HR-V zachováva špičkový vnútorný priestor svojho predchodcu so štyrmi dospelými, ktorí môžu sedieť v maximálnom pohodlí.

Rovnako ako v prípade exteriéru, aj v tomto priestrannom interiéri pôsobí prémiový vzhľad SUV, má však moderné tkaniny a mäkké materiály. Moderná minimalistická estetika, ktorú iniciuje horizontálny pohyb prístrojovej dosky, je výsledkom prehľadného interiéru a palubnej dosky, pričom každý prvok je starostlivo umiestnený tak, aby prispieval k pocitu priestrannosti. Pocit vzdušnosti a priestoru zvyšuje nový systém difúzie vzduchu, ktorý vytvára záclonu čerstvého vzduchu vedľa a nad cestujúcimi prúdiacimi z jedinečných prieduchov v tvare písmena L umiestnených v horných rohoch palubnej dosky.Vďaka kompaktnej integrovanej technológii hnacej sústavy a usporiadaniu stredovej nádrže spoločnosti Honda, si nové HR-V zachováva všestranné sedadlá Magic Seats, ktoré ponúkajú unikátnu flexibilitu, či už sklopenie sedadla na plocho „fold-flat“ alebo vyklopenie nahor „flip-up“ v závislosti od požadovaného nákladného priestoru.

Úplne nový model HR-V e:HEV bude v Európe dostupný koncom roku 2021.

Zdroj: Honda Motor Europe Limited, organizačná zložka Slovensko


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HONDA/