Vitajte na štúdie a prototypy | Správy | AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
« predošlástrana č. 17/29ďalšia »
1 2 3 ... 15 16 17 18 ... 27 28 29


31. marec 2011 @ 09:08:13 CEST poslal j.čík
štúdie a prototypy: Úplne nový Chevrolet Malibu pripravený na svetovú premiéru
CHEVROLETÚplne nový Chevrolet Malibu bude prekonávať časové zóny a spájať rôzne kultúry na celom svete, keď ho Chevrolet súčasne predstaví na Shanghai Auto Show a na stránke Chevrolet Facebook.
celá správa...

22. marec 2011 @ 08:38:15 CET poslal j.čík
štúdie a prototypy: Chevrolet predstavuje štúdiu trucku Colorado
CHEVROLETChevrolet včera, pred začiatkom Bangkok International Auto Show, ukázal výstavnú verziu stredne veľkého trucku Colorado, ktorý svoju výstavnú premiéru absolvuje práve na tomto autosalóne. Štúdia naznačuje budúceho generáciu stredného pickupu, ktorý stavia na silnej DNA značky Chevrolet vo sfére úžitkových vozidiel a cennej tradícii.
celá správa...

09. marec 2011 @ 13:07:41 CET poslal k.zechmeister
štúdie a prototypy: Štúdie Citroën C3 Red Block a C6 Scala
CITROËNCitroën predstavuje na 81. ženevskom autosalóne celú paletu produktov, ktoré spájajú charakteristické vlastnosti značky - kreativitu, technológie a odvahu. Medzi ne patria aj štúdie C3 Red Block a C6 Scala.
celá správa...

07. marec 2011 @ 08:24:19 CET poslal v.ptáček
štúdie a prototypy: VW Bulli - štúdia nového kompaktného vanu
VWVW Bus v Nemecku familiárne nazývaný aj Bulli bol stelesnením slobody v 50-tych rokoch. Dnes interpretuje Volkswagen túto legendu nanovo koncepčnou štúdiou nového Bulliho. Priestranný ako v 1950, geniálny ako vždy a ekologický ako ešte nikdy predtým.
celá správa...

04. marec 2011 @ 09:23:51 CET poslal j.čík
štúdie a prototypy: Koncept Mitsubishi 'Global Small'
MITSUBISHIPo projekte spoločnej platformy tzv. “Project Global” v segmente C/D, teraz spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) vďaka úplne novému malému kompaktnému vozidlu “Global Small, ktoré už onedlho uvedie na trh v segmente B, posúva hranice globálneho produktového plánovania prostredníctvom využitia architektúry novej generácie s vrodenou flexibilitou, ktorá má za cieľ prispôsobiť sa v oblasti dizajnu požiadavkám zákazníkov nižších segmentov a to na všetkých trhoch sveta.
celá správa...

03. marec 2011 @ 11:22:00 CET poslal k.zechmeister
štúdie a prototypy: Citroën Metropolis - kreatívna technológia v spojení s luxusom
CITROËNPri príležitosti autosalónu v Ženeve Citroën odhaľuje európskemu publiku krivky štúdie Metropolis. Limuzína ušľachtilého dizajnu a harmonických línií, Metropolis je synonymom veľkoleposti, avantgardy a dynamizmu najväčších metropol a jeho príťažlivosť je neodškriepiteľná.
celá správa...

23. február 2011 @ 08:14:58 CET poslal o.mauer
štúdie a prototypy: Mini Rocketman Concept
MINIMINI Rocketman Concept je odpoveďou na fundamentálne požiadavky mobilného životného štýlu v mestách budúcnosti. Dômyselná funkčnosť, emotívna agilita, výnimočná efektivita a neodolateľný dizajn sa spájajú do nepredstaviteľne atraktívneho, od základu prevratného a ešte k tomu aj úplne typického MINI.
celá správa...

16. február 2011 @ 07:31:29 CET poslal j.kval
štúdie a prototypy: První snímky koncepčního vozu Infiniti ETHEREA
INFINITISpolečnost Infiniti zveřejnila první snímky svého koncepčního vozu, který představí v březnu na autosalonu v Ženevě. Tento kompaktní luxusní model s názvem ETHEREA naznačuje, jak by mohl vypadat budoucí zástupce značky Infiniti v kategorii menších vozů.
celá správa...

11. február 2011 @ 21:08:18 CET poslal p.mauer
štúdie a prototypy: ESFLOW - koncept športového elektromobilu od Nissanu
NISSANVyzerá ako športový automobil, jazdí ako športový automobil a má dokonca aj výkon športového automobilu. Niečím sa však predsa len od všetkých športových áut odlišuje: poháňa ho elektrina! Koncept elektromobilu Nissan ESFLOW využívajúci techniku priekopníckeho a oceňovaného Nissanu LEAF poukazuje na to, že šoférovanie môže byť v budúcnosti rovnako zábavné ako je v súčasnosti.
celá správa...

26. január 2011 @ 14:30:41 CET poslal k.zechmeister
štúdie a prototypy: Poodhalenie podoby Toyoty FT-86 II Concept
TOYOTATohtoročný medzinárodný autosalón v Ženeve sa stane premiérou novej evolúcie športového konceptu s označením FT-86 II Concept. Prinášame prvé poodhlanie budúcej podoby športového modelu Toyota.
celá správa...


« predošlástrana č. 17/29ďalšia »
1 2 3 ... 15 16 17 18 ... 27 28 29

Hľadať

Download