Vitajte na autobusy | Správy | AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
« predošlástrana č. 4/4
1 2 3 4


31. máj 2007 @ 15:39:00 CEST poslal j.cvopa
autobusy: Scania predstavuje autobus budúcnosti
SCANIAPočas kongresu o verejnej doprave UIPT v Helsinkách si užil svoju celosvetovú premiéru hybridný etanolový autobus, ktorý dokáže znížiť emisie CO2 až o 90 percent a je schopný ušetriť až 25 percent paliva.
celá správa...

06. december 2006 @ 09:39:26 CET poslal j.cvopa
autobusy: Luxusné autobusy Scania najnovšie na linkách Student Agency
SCANIAKvarteto moderných autobusov Scania Irizar najnovšie slúži cestujúcim na štyroch diaľkových linkách prevádzkovaných spoločnosťou Student Agency. Na pasažierov čaká skutočný luxus, pohodlie a maximálna bezpečnosť. Dopravca oceňuje najmä veľmi nízku spotrebu a nižšie emisie.
celá správa...

27. jún 2006 @ 11:53:30 CEST poslal j.cvopa
autobusy: Irisbus Iveco uvádza na trh Crossway
IRISBUSNa medzinárodnej výstave úžitkových automobilov AUTOTEC 2006, ktorá sa konala 3. až 7. júna v Brne, predstavila firma Irisbus Iveco nový úsporný medzimestský autobus, ktorý dostal meno Crossway.

02. november 2005 @ 08:32:21 CET poslal j.cvopa
autobusy: Nový diaľkový autobus Arway
IRISBUSV Multifunkčnom centre spoločnosti Iveco v Turíne bol predstavený nový IRISBUS ARWAY, diaľkový autobus navrhnutý pre pravidelné linky. Tento nový produkt autobusovej divízie spoločnosti Iveco je šetrný k životnému prostrediu (vyhovuje normám Euro 4), má dobrú prístupnosť pre všetkých pasažierov - vrátane ľudí so zhoršenou či obmedzenou mobilitou, je efektívny pre dopravné spoločnosti a pohodlný pre vodiča aj pasažierov.
celá správa...

28. október 2005 @ 08:54:47 CEST poslal j.cvopa
autobusy: Autobusy YUTONG pre Európu
YUTONGPred dvoma rokmi vznikla spoločná aktivita skupiny slovenských obchodníkov na čínskom trhu a majiteľov dopravných spoločností, ktorí definovali svoj záujem o autobus z čínskeho trhu európskej kvality a samozrejme s čínskou cenou. Táto iniciatíva vyvrcholila vznikom spolupráce s čínskym výrobcom autobusov značky YUTONG.


« predošlástrana č. 4/4
1 2 3 4

Hľadať

Download