Vitajte na motocykle | Správy | AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
« predošlástrana č. 2/3ďalšia »
1 2 3


30. máj 2014 @ 15:08:24 CEST poslal k.zechmeister
motocykle: Skútr Honda Super Cub získal trojrozměrnou ochrannou známku
HONDA MOTSpolečnost Honda Motor Co., Ltd. oznámila, že Japonský patentový úřad zapsal tvar oblíbeného a dlouhou dobu prodávaného skútru Honda Super Cub jako trojrozměrnou ochrannou známku.
celá správa...

09. apríl 2014 @ 08:06:30 CEST poslal k.zechmeister
motocykle: Tipy pro správný start motorkářské sezóny
TÜV SÜDSvoboda, zábava a nezávislost: jaro letos začalo dříve, a tak mnozí motorkáři již vyrazili na silnice. Pro zajištění příjemného startu nové sezóny však musí být fit stroj i jezdec. Odborníci z TÜV SÜD nabízejí užitečné tipy
celá správa...

29. apríl 2013 @ 15:24:12 CEST poslal j.cvopa
motocykle: Novela zákona o cestnej premávke
Zákony SKOd začiatku mája platí novela zákona o cestnej premávke, ktorá umožňuje držiteľom vodičského preukazu typu B riadiť ľahké motocykle s kubatúrou do 125 cm3. V minulosti mohli vodiči s preukazom skupiny B riadiť motorové vozidlá skupiny A1 s automatickou prevodovkou s objemom do 50 cm3.
celá správa...

20. máj 2010 @ 11:17:02 CEST poslal o.mauer
motocykle: Tridsať rokov motocyklov BMW GS
BMWZa uplynulých tridsať rokov sme v BMW Motorrad dôsledne šľachtili výnimočné talenty modelov GS s motormi typu boxer, s dôrazom na jazdnú dynamiku, kvality v teréne, špičkový komfort a odolnosť. Neustále sme latku v týchto oblastiach posúvali vyššie a získané skúsenosti sme úspešne aplikovali aj v iných modelových radoch motocyklov BMW.
celá správa...

04. december 2009 @ 12:34:21 CET poslal p.mauer
motocykle: E-Vivacity alebo eco-citizen scooter
PEUGEOT MOTPeugeot Motocycles, výrobca hromadnej produkcie elektrických skútrov, prvý krát predstavil elektro-skúter v roku 1996 na autosalóne v Kolíne nad Rýnom. Na skúšobnej dráhe, priamo na stánku predviedol Peugeot Motocycles niečo, čo návštevníci predtým nikdy nevideli.
celá správa...

12. november 2009 @ 10:43:51 CET poslal p.mauer
motocykle: Peugeot predstavuje trojkolku HYbrid3 Evolution
PEUGEOT MOTPri príležitosti medzinárodnej motocyklovej výstavy Motorbike Show v Miláne, predstaví Peugeot nový koncept trojkolesového skútra HYbrid3 Evolution. Toto inovativne trojkolesové vozidlo je praktické a bezpečné. Poháňajú ho tri motory samostatne umiestnené na každom kolese.
celá správa...

24. marec 2009 @ 09:23:38 CET poslal o.mauer
motocykle: Motoveteráni.sk - nielen pre milovníkov motoriek
MOTOVETERANI.SKMotoveteráni.sk pozývajú všetkých majiteľov a priaznivcov motoriek JAWA a ČZ na IV. Haličskú Motorkáreň.
celá správa...

30. apríl 2008 @ 13:42:46 CEST poslal o.mauer
motocykle: Testovací deň KTM 2008
KTMPoslednú aprílovú sobotu si mnohí motocykloví nadšenci spestrili, no hlavne užili v areáli kameňolomu Pezinskej Baby, kde sa konali testovacie jazdy „oranžových“ motocyklov z Matinghofenu. Cieľom organizátora a dovozcu motocyklov KTM pre východnú Európu: spoločnosť KTM Central East Europe s.r.o. so sídlom v Bratislave, bolo vopred zaregistrovaným záujemcom bližšie predstaviť a umožniť vyskúšať si cestné motocykle a stále viac obľúbený segment štvorkoliek.
celá správa...


28. marec 2008 @ 11:13:05 CET poslal o.mauer
motocykle: Pozvánka od KTM Central East Europe na testovací deň
KTMVyskúšajte si cestné motocykle KTM na vlastnej koži. Využite jedinečnú šancu zajazdiť si ako prvý na cestných modeloch KTM 2008.
celá správa...

01. jún 2006 @ 11:41:00 CEST poslal o.mauer
motocykle: S Apriliou na Hungaroringu (International Aprilia Open Day)
APRILIADňa 25. mája sa konali na pretekárskom okruhu Hungaroring v Maďarsku testovacie jazdy motocyklov Aprilia, na ktoré nás pozval slovenský importér motocyklov Aprilia, spoločnosť First Auto s.r.o.
celá správa...


« predošlástrana č. 2/3ďalšia »
1 2 3

Hľadať

Download