Vitajte na motocykle | Správy | AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
« predošlástrana č. 3/3
1 2 3


26. apríl 2002 @ 10:31:55 CEST poslal r.mauer
motocykle: Aj pri prilbách pozor na „dátum spotreby“!
BezpečnosťNielen mliečne výrobky môžu byť po uplynutí doby najneskoršej spotreby zdraviu škodlivé. Rovnako nebezpečným či dokonca osudovým sa môže pre vodiča motocykla stať používanie prilby ktorej uplynula bezpečnostná lehota.
celá správa...

25. január 2002 @ 13:48:50 CET poslal o.mauer
motocykle: Nová Yamaha YZF-R1
YAMAHAJaponský výrobca motocyklov Yamaha predstavil pre rok 2002 druhú generáciu R1
celá správa...

24. január 2002 @ 15:18:24 CET poslal o.mauer
motocykle: Novinky z MS Superbikeov
MOTORSPORTDo majstrovstiev sveta v triede superbikov sa vrátila legenda. Zúčastní sa ich štvornásobný majster sveta Carl Fogarty, tentoraz nie ako jazdec, ale ako majiteľ vlastného tímu. K tomuto odvážnemu kroku mu finančne dopomohol PETRONAS.
celá správa...

26. november 2001 @ 18:47:56 CET poslal o.mauer
motocykle: Motocyklové novinky 2002

Tak ako každý rok i pre rok 2002 pripravili výrobcovia motocyklov rad noviniek. Výrobcovia oživili výrobný program nielen inováciou svojich už známych modelov ale obohatili paletu produktov aj o úplne nové motocykle, pričom sa niektorí výrobcovia zamerali hlavne na športové ladenie, iní sa nechali inšpirovať historickými modelmi, alebo futuristickými prvkami. I keď to nebude ľahké rozhodovanie, každý milovník dvojstopových motorových vozidiel si z množstva a rozmanitosti ponúkaných motocyklov určite vyberie.
celá správa ...21. november 2001 @ 14:27:01 CET poslal o.mauer
motocykle: Airbag - ochranná vesta pre motocyklistov
BezpečnosťK zvýšeniu dosiaľ trochu zanedbávanej pasívnej ochrany vodičov motocyklov chce prispieť talianska firma Dainese, ktorej sa podarilo vyvinúť ochranný vak pre motocyklistov označovaný aj skratkou D-AIR.
celá správa...

15. november 2001 @ 15:48:59 CET poslal r.mauer
motocykle: Motocykel ako umelecké dielo
Od októbra trvá vo výstavnej sieni, ktorá sa nachádza v komplexe hotela The Venetian v južnej časti Las Vegas Boulevard výstava, ktorej názov „The Art of Motocycle“ prezrádza, že ide o nový pohľad na motocykel.
celá správa...

30. október 2001 @ 12:07:52 CET poslal r.mauer
motocykle: Motocykle a jeseň
Jeseň ponúka vodičom motocyklov poslednú možnosť jazdy na dvojkolesovom miláčikovi. Potom nastane nekonečne dlhé obdobie zimného spánku. Preto mnohí motocyklisti využívajú obdobie babieho leta a podnikajú posledné dvojkolesové výlety. Avšak jeseň si pripravila i mnoho nástrah.
celá správa...

11. október 2001 @ 15:58:05 CEST poslal o.mauer
motocykle: Harley-Davidson VRSCA V-ROD
HARLEY-DAVIDSONTvary, tak nové, tak nefalšované a tak neobvyklé. Prešlo niekoľko rokov experimentovania a testovania kým zazrel tento Harley prvýkrát svetlo. Teraz, už však stojí V-ROD na vlastných kolesách. Spojením dizajnu s najmodernejšou technikou a nezvyčajným procesom výroby vznikol motocykel, ktorý je jedinečný a ohromujúci.
celá správa ...


27. september 2001 @ 17:43:48 CEST poslal o.mauer
motocykle: Motocyklový motor s dvoma kľukovými hriadeľmi
Od roku 2002 by mali do Grand Prix cestných motocyklov vstúpiť stroje so štvortaktnými motormi zdvihového objemu 900 ccm. Revolučný koncept nemeckého vynálezcu má veľké ambície na úspech už v blízkej budúcnosti.
celá správa ...


26. september 2001 @ 17:52:08 CEST poslal o.mauer
motocykle: Nervový systém motocykla
Víťazné ťaženie elektronických sýstémov sa u motocyklov oproti automobilom trochu oneskorilo. Čiastočne to bolo spôsobené tým, že zákony na ochranu životného prostredia nie sú pre motocykle tak prísne ako pre automobily, ale predovšetkým preto, že motocyklové motory pracujú pri oveľa vyšších otáčkach, pri ktorých je potrebné veľmi presné riadenie zapaľovania, a taktiež kvôli nedostatku priestoru pre potrebné komponenty. Dnes už je použitie elektroniky pri motocykloch samozréjmosťou.


« predošlástrana č. 3/3
1 2 3

Hľadať

Download

Testy