ceny nových vozidiel

Prehľad cien nových automobilov a motocyklov v jednom softvéri.
Predajné ceny nových automobilov a motocyklov sa neustále menia podľa dopytu trhu. Aktuálne ceny uvádzame v našom softvéri ECNV (elektronický cenník nových vozidiel).

Softvér « AAD-ECNV » je určený na prehliadanie aktuálnych cien nových osobných, úžitkových, nákladných automobilov a motocyklov predávaných prostredníctvom predajnej siete oficiálnych dovozcov na slovenskom alebo českom trhu ich. Databáza obsahuje: objednávací a kontrolný VIN9 kód, aktuálnu predajnú cenu, základné technické údaje, štandardnú výbavu, zoznam výbavy za príplatok, možnosť editovania, doplnkového vybavenia, tlač protokolu, zoznam oficiálnych dovozcov motocyklov a automobilov.

_______________________________________________________________________

Túto offline verziu softvéru sme nahradili online katalógom na https://shop.aad.sk

Obdobu offline verzie softvérového produktu « ceny nových vozidiel » je samoobslužná online služba v našom eShope pod označením AAD-HCNA. Online služba "História cien nových automobilov" poskytuje prehľad predajných cien vrátane štandardnej a príplatkovej výbavy nových automobilov. Vychádza pri tom z cenníkov oficiálnych výrobcov a dovozcov vozidiel na slovenský a český trh. Ak sa k rozhodnému dátumu automobil nepredával, potom poskytne priemernú cenu vypočítanú zo všetkých zverejnených predajných cien v roku jeho výroby, ako aj jeho poslednú známu predajnú cenu. Táto história predajných cien nových automobilov je súčasne obstarávacou cenou pre znalecké účely.

Tento článok nájdete na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
http://www.aad.sk

Adresa tohoto článku je:
http://www.aad.sk/sections.php?op=viewarticle&artid=532