Kupujete motocykel z druhej ruky?

Prečítajte si naše odporúčania.
Je veľmi ťažké radiť začiatočníkovi, ktorý sa rozhodol kúpiť použitý motocykel. Prvá rada: vždy si vyhraďte na kúpu motorky dostatočný čas. Druhé pravidlo: ak budete mať čo len najmenšie pochybnosti, premôžte svoju túžbu po "ojazdenke" a choďte radšej domov pešo. Pri dnešných cenách opravárenských služieb Vám určite lepšie padne jedno pivo cestou, ako keby Vám mali neskôr zostať len oči pre plač.

NIEKOĽKO ZÁKLADNÝCH ODPORÚČANÍ
Celková čistota motocykla je prvá vec, ktorá Vám napovie ako sa majiteľ o motocykel staral. Ak je na motore alebo tažšie prístupných miestach (zo spodu motorky, pod sedadlom) množstvo blata, mastnoty a prachu je tu určité riziko. Nánosy nečistôt napomáhajú koróziam, odlupovaniu laku, poškodeniu tesnení dokonca možu viesť až k skratom na elktroinštalácii. Kurzorom myšky sa pohybujte po červených bodoch a dozviete sa viac. Pri preberaní ojazdeného motocykla nezabudnite spísať s predávajúcim kúpnu zmluvu. V našom katalógu si však ešte pred tým pozrite aktuálnu ponuku nových motocyklov.

kapotáž - plasty palivová nádrž rám motor výfukové potrubie - tlmič predné koleso - ráfik zadné koleso - ráfik tachometer ostatné príslušenstvo doklady prevodovka, spojkaTento článok nájdete na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
http://www.aad.sk

Adresa tohoto článku je:
http://www.aad.sk/sections.php?op=viewarticle&artid=90