AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o.

eShop

Partneri

správy
súťaže: Skončil sa 10. ročník tenisového turnaja Rencontres Peugeot Roland Garros
19. máj 2009 @ 11:47:07 CEST, poslal p.mauer

PEUGEOT Dňa 17. mája 2009 sa v tenisovom klube Slávia Agrofert STU v Bratislave (za Ekonomickou univerzitou) skončil tenisový turnaj Rencontres Peugeot Roland Garros. Je to amatérsky tenisový turnaj zmiešaných dvojic, ktorý vznikol vo Francúzsku v roku 1996 a rozšíril sa do 31 krajín sveta. Na Slovensku získal veľkú popularitu a účasť na ňom sa stala prestížnou záležitosťou.

zväčšiť obrázok Maximálny počet dvojíc je 48, ale pretože záujem je obrovský už niekoľko rokov sa hrá v novej formuli a to až so 60-timi dvojicami. V minulých ročníkoch sa turnaj hral okrem Bratislavy aj v Banskej Bystrici a v Košiciach. Turnaja sa pravidelne zúčastňujú manažéri firiem, riaditelia obchodných spoločností ale aj herci, speváci, moderátori a predovšetkým majitelia a milovníci značky Peugeot.

Uplynulý víkend tento turnaj vyvrcholil finálovými zápasmi. Turnaja sa zúčastnilo 120 amatérskych hráčov, ktorí turnaj hrali dva dni formou skrátených tie breakov v zmiešanej štvorhre o luxusný pobyt na Roland Garros v Paríži.

V rámci tejto akcie mali hráči ako aj návštevníci možnosť testovať novinky od Peugeotu 3008, 308CC a 206+. O testovacie jazdy s automobilom Peugeot bol veľký záujem. Uskutočnilo sa ich cca 100.

V nedeľu sa na turnaj prišla pozrieť aj herečka Zuzana Fialová, ktorá práve v ten deň mala narodeniny. Pri tejto príležitosti dostala novinku - biely perleťový Peugeot 308 CC.

Magdaléna Rybárikova, ktorá mimochodom tiež obľubuje značku Peugeot (jazdi na 207 LE MANS) si v nedeľu prišla zahrať s najlepšími hráčmi turnaja. Ani Zuzana Fialová neodolala a pridala sa.

Pretože turnaj realizuje priamo Automobiles Peugeot v spolupráci so spoločnosťou, ktorá organizuje Roland Garros v Parizi, osobne bol prítomný aj zástupca spoločnosti HAVAS International. Veľmi pozitívne ohodnotil osobný, veľmi seriózny prístup Magdalény k značke Peugeot a priamo na turnaji navrhol zaradenie Magdalény do špeciálneho projektu STAR PROGRAM, ktorý je vyhradený len pre 30 hráčov počas turnaja Roland Garros a bude vysielaný na EUROSPORTE a animovaný Matom Willanderom.

Víťazi turnaja z Košíc vo štvrtok ráno (21.05.2009) odchádzajú do Pariža na špeciálny pobyt spojený s účasťou priamo na turnaji ROLAND GARROS.

207 CC získala hráčka z Prievidze, ktorá sa turnaja zúčastňuje už od jeho založenia.