Vitajte na technika | Správy | AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
strana č. 1/21ďalšia »
1 2 3 ... 11 12 13 ... 19 20 21


23. september 2020 @ 14:36:29 CEST poslal k.zechmeister
technika: Volvo zlepšuje kvalitu vzduchu vo svojich vozidlách
VOLVOSpoločnosť Volvo Cars predstavila vo svojich vozidlách svetovú novinku – prémiovú technológiu zlepšovania kvality vzduchu, aby vodiči vo svojich modeloch Volvo dýchali čistý a zdravý vzduch, pričom táto technológia vyčistí vzduch v kabíne ešte pred cestou.
celá správa...

15. máj 2020 @ 14:39:54 CEST poslal k.zechmeister
technika: Nová Honda Jazz inšpirovaná hybridným pohonom z Formule 1
HONDANová Honda Jazz privedie pokrokové hybridné inovácie spoločnosti Honda z pretekárskych okruhov na cesty. Spoločnosť Honda, využívajúc odborné znalosti svojho tímu motoristického športu, čerpá znalosti zo svojho programu hybridnej pohonnej jednotky Formula 1 pomocou ktorých zlepšuje energetickú účinnosť hybridného systému značky e:HEV.
celá správa...

13. február 2020 @ 14:41:47 CET poslal k.zechmeister
technika: Lexus ES dostal kamery namiesto spätných zrkadiel
LEXUSLexus sa aj naďalej zasadzuje o sprístupňovanie vyspelých technológií svojim zákazníkom v záujme ešte vyššej bezpečnosti a pohodlia. Dôkazom tohto úsilia je uvedenie digitálnych vonkajších spätných zrkadiel pre luxusný hybridný sedan ES 300h na európskom trhu. Technológia sa predstaví v európskej premiére na autosalóne Ženeva 2020.
celá správa...

31. október 2019 @ 13:11:44 CET poslal m.slaby
technika: Hyundai vyvíja prvý inteligentný adaptívny tempomat
HYUNDAITechnológia inteligentného adaptívneho tempomatu Smart Cruise Control (SCC-ML) prostredníctvom strojového učenia (machine learning) rozpoznáva a analyzuje spôsob jazdy vodiča.
celá správa...

26. september 2019 @ 13:42:49 CEST poslal k.zechmeister
technika: V modeloch Škoda sa vám prihovorí Laura
SKODAŠkoda predstavuje novú digitálnu asistentku. Nové rozšírené hlasové ovládanie reaguje na meno Laura a rozumie aj pokynom, ktoré sú zadávané v celých vetách. Laura patrí do funkčného rozsahu vrcholového infoteinment systému Amundsen a je k dispozícii tak v novom modeli mestského SUV Kamiq, ako aj v kompaktom modeli Scala, ktorý sa na Slovensku predstavil v prvej polovici tohto roka.
celá správa...

08. august 2019 @ 08:09:41 CEST poslal k.zechmeister
technika: Honda e prinesie pokročilú pripojiteľnosť
HONDANová Honda e sa vyznačuje intuitívnou a pokročilou konektivitou v modernej kabíne pre cestujúcich a v segmente kompaktných EV ňou nastavuje nové porovnávacie kritérium. Na doplnenie jednoduchého a čistého štýlu exteriéru sú v interiéri nového mestského elektrického vozidla Honda použité jemné a moderné materiály, ktoré po nasadnutí navodzujú pocit relaxačného a moderného priestoru.
celá správa...

26. júl 2019 @ 15:28:15 CEST poslal v.neumann
technika: Kia Motors predstavuje svetovú novinku
KIAAktívne ovládanie radenia prevodovky pre hybridy, ktoré znižuje spotrebu paliva a zvyšuje radosť z jazdy.
celá správa...

16. júl 2019 @ 10:07:36 CEST poslal k.zechmeister
technika: Hyundai predstavil nový motor s technológiou CVVD
HYUNDAISkupina Hyundai Motor Group vyvinula ako prvá na svete technológiu CVVD (Continuous Variable Valve Duration), ktorá sa bude v budúcnosti využívať vo vozidlách Hyundai a Kia. Inovácia bola predstavená v Hyundai Motorstudio Goyang spolu so Smartstream G1.6 T-GDi - prvým motorom, ktorý túto technológiu využíva.
celá správa...

18. jún 2019 @ 10:00:03 CEST poslal k.zechmeister
technika: Volvo a Uber predstavili podobu autonómneho vozidla
VOLVOSpoločnosť Volvo Cars, líder v oblasti automobilovej bezpečnosti, a popredný poskytovateľ taxislužieb Uber predstavili sériovú podobu spoločne vyvinutého automobilu schopného autonómnej jazdy. Ide o ďalší krok v rámci strategickej spolupráce týchto firiem.
celá správa...

03. jún 2019 @ 15:55:22 CEST poslal k.zechmeister
technika: Seat využíva najvýkonnejší počítač v Španielsku
SEAT40 000 osobných počítačov pracujúcich súčasne. To je výpočtová kapacita superpočítača MareNostrum 4. Tento počítač je najvýkonnejší v Španielsku a siedmy najvýkonnejší v Európe a je umiestnený v Barcelone v areáli Barcelona Supercomputing Center (BSC).
celá správa...


strana č. 1/21ďalšia »
1 2 3 ... 11 12 13 ... 19 20 21

Hľadať

Download

Testy

... pripravujeme
Mazda 3 2.0 Skyactiv-G150 AT
Plus Sound Style