Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

produkty
Produkty: oceňovanie vozidiel  Vytlačiť stránku

Na to, aby ste si ocenili automobil pomocou našej softverovej aplikácie, nepotrebujete žiadne odborné znalosti. Vystačíte si s obchodným názvom automobilu a s údajmi z osvedčenia o technickom preukaze vozidla. Oceňovanie vychádza z množiny porovnateľných automobilov zhodnej značky, modelu, typu, motorizácie a výbavoveho stupňa s prihliadnutím na štatistický prevádzkový režim a k tomu zodpovedajúci technický stav.

Jazdené osobné a úžitkové automobily (AAD-EOVO-SK+CZ)

Oceňovací softvér « AAD-EOVO » je určený na výpočet výkupných a predajných hodnôt jazdených osobných, terénnych a úžitkových automobilov s celkovou hmotnosťou do 3,5t. Obsahuje priemerné trhové hodnoty automobilov zo slovenského alebo českého trhu (podľa verzie), ktorých vek môže byť až pätnásť rokov. Šesťkrát do roka aktualizovaná databáza softvéru obsahuje tiež posledné známe alebo priemerné ceny nových automobilov v roku výroby, objednávacie kódy a kontrolný kód VIN9, technické informácie, štandardnú výbavu, priemerné resp. posledné známe ceny príplatkov za nadštandardnú výbavu a priemerný kilometrový priebeh. Po zadaní počtu kilometrov, vykonaní korektúry za odlišný technický stav, alebo za stav plášťov namontovaných na vozidle a vyjadrenia regionálnej odchýlky dosiahnete trhovú hodnotu vozidla. Protokol si môžete vytlačiť alebo archivovať. Softvér obsahuje aj modul na výpočet prognózovanej hodnoty vozidla na ďalších 36 mesiacov pri zhodnom prevádzkovom režime.

_______________________________________________________________________

Jazdené nákladné automobily (AAD-EOVN-SK+CZ)

Oceňovací softvér « AAD-EOVN » je určený na výpočet výkupných a predajných hodnôt jazdených nákladných automobilov s celkovou hmotnosťou nad 3,5t. Obsahuje priemerné trhové hodnty automobilov zo slovenského alebo českého trhu (podľa verzie), ktorých vek môže byť až pätnásť rokov. Štyrikrát do roka aktualizovaná databáza softvéru obsahuje tiež posledné známe alebo priemerné ceny nových automobilov v roku výroby, objednávacie kódy a kontrolný kód VIN9, technické informácie, štandardnú výbavu, priemerné resp. posledné známe ceny príplatkov za nadštandardnú výbavu a priemerný kilometrový priebeh. Po zadaní počtu kilometrov, vykonaní korektúry za odlišný technický stav, alebo za stav plášťov namontovaných na vozidle a vyjadrenia regionálnej odchýlky dosiahnete trhovú hodnotu vozidla. Protokol si môžete vytlačiť alebo archivovať. Softvér obsahuje aj modul na výpočet prognózovanej hodnoty vozidla na ďalších 36 mesiacov pri zhodnom prevádzkovom režime.

_______________________________________________________________________

Jazdené motocykle (AAD-EMOT-SK)

Tento oceňovací softvér « AAD-MOT » je určený na prehliadanie cien nových motocyklov a trhových hodnôt jazdených motocyklov zo slovenského trhu, ktorých vek môže byť až pätnásť rokov. Databáza obsahuje: posledné známe alebo priemerné ceny nových motocyklov v roku výroby, výkupné a predajné trhové hodnoty jazdených motocyklov, základné technické údaje, štandardnú výbavu, zoznam výbavy za príplatok, editovateľnú doplnkovú výbavu a priemerný kilometrový priebeh. Po vykonaní korektúry za odlišný počet odjazdených kilometrov, korektúry za odlišný technický stav a aktuálny stav plášťov pneumatík dosiahnete stav, vyjadrujúci trhovú hodnotu. Protokol o ocenení motocykla si môžete vytlačiť alebo archivovať. Softvér obsahuje aj zoznam výrobcov a kontakt na dovozcov motocyklov.

_______________________________________________________________________

Tieto offline verzie softvérov sme nahradili online verziami na https://shop.aad.sk

  

[ Späť na Produkty | Zoznam sekcií ]
Ďalšie /Produkty/

Najčítanejšie /Produkty/