Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

služby
Služby: online katalógy  Vytlačiť stránku

V našich online katalógoch si pozrite aktuálnu ponuku nových automobilov, motocyklov alebo plášťov pneumatík. Porovnať si môžete predajné ceny piatich vozidiel naraz a to aj kombinovne v regiónoch Slovenskej a Českej republiky.

Ceny nových automobilov (online)
Plánujete si kúpiť nový osobný alebo úžitkový automobil a neviete sa rozhodnúť?

V našom online katalógu nových automobilov si pozrite aktuálnu ponuku cien nových osobných a úžitkových automobilov na slovenskom a českom trhu. Pre rýchle vyhľadanie automobilu použite výberové kritériá alebo zvolte úplnú ponuku. Kliknutím na lupu otvorite detail automobilu, kliknutím na pripináčik zaradíte automobil do porovnávacej tabuľky pre porovnanie cien, technických parametrov a základného vybavenia. Vzájomne môžete porovnávať zakaždým najviac 5 automobilov rôznych značiek, modelov, typov, rôznej motorizácie a stupňa vybavenia bez ohľadu na región.

Ak uprednostňujete kúpu jazdeného automobilu, prečítajte si naše odporúčania. Ak sa Vám nepozdáva požadovaná cena za jazdený automobil, jeho hodnotu si môžete preveriť v zóne platených online služieb "Oceňovanie automobilu - extra".

_______________________________________________________________________

Ceny nových motocyklov (online)
Plánujete si kúpiť nový motocykel a neviete sa rozhodnúť?

V našom online katalógu nových motocyklov si pozrite aktuálnu ponuku cien nových motocyklov na slovenskom trhu. Pre rýchle vyhľadanie motocykla použite výberové kritériá alebo zvolte úplnú ponuku. Kliknutím na lupu otvorite detail motocykla, kliknutím na pripináčik zaradíte motocykel do porovnávacej tabuľky pre porovnanie cien, technických parametrov a základného vybavenia. Vzájomne môžete porovnávať zakaždým najviac 5 motocyklov rôznych značiek, modelov, typov, rôznej motorizácie a stupňa vybavenia.

Ak uprednostňujete kúpu jazdeného motocykla, prečítajte si naše odporúčania.

  

[ Späť na Služby | Zoznam sekcií ]
Ďalšie /Služby/

Najčítanejšie /Služby/