Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

produkty
Produkty: ceny pneumatík  Vytlačiť stránku

Ceny plášťov pneumatík (offline softvér EMOT)
Potrebujete listovať v aktuálnych alebo historických cenníkoch plášťov pneumatík a pritom uprednostňujete softvér nainštalovaný na PC s neobmedzeným počtom prístupov? Potom si objednajte náš softvér EMOT.

Prehľad cien plášťov pneumatík « AAD-EPP-OFFLINE » pre všetky druhy cestných vozidiel ponúkaných na slovenskom trhu s históriou od roku 1997. Umožňuje vyhľadávanie pneumatiky podľa druhu vozidla (osobné, nákladné, motocykle, poľnohospodárske stroje a iné), podľa rozmeru pneumatiky, podľa použitia (letné, zimné, celoročné). Usporadúva pneumatiky podľa rýchlostného alebo hmotnostného indexu, podľa názvu výrobcu alebo dezénu, podľa ceny.

_______________________________________________________________________

Ceny plášťov pneumatík (online služby v eShope)
Plánujete nové obutie pre automobil, motocykel alebo kolesové vozidlo a neviete sa rozhodnúť, alebo potrebujete nahliadnuť do starších cenníkov?

zväčšiť obrázok Registrovaní klienti v zóne platených online služieb eShope môžu listovať v aktuálnom ale aj v historických cenníkoch plášťov pneumatík predávaných na slovenskom trhu od roku 1996 pre všetky druhy vozidiel. Vyhľadať sa dá aj cena najlacnejšieho alebo najdrahšieho plášťa pre motocykel, osobný, úžitkový alebo nákladný automobil, traktor alebo iný poľnohospodársky stroj. Rovnako sa dá vyhľadať posledná známa cena alebo priemerná hodnota plášťa, vypočítaná z posledných známych cien porovnateľných plášťov pneumatík. Po zadaní nameranej hĺbky drážky behúňa sa vypočíta aj zostatková hodnota plášťa.

  

[ Späť na Produkty | Zoznam sekcií ]
Ďalšie /Produkty/

Najčítanejšie /Produkty/