Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
poisťovníctvo: KASKO TOTAL získal ocenenie objav roka
08. október 2009 @ 13:07:30 CEST, poslal j.čík

ALLIANZ SP Allianz – Slovenská poisťovňa bola opäť úspešná v súťaži Zlatá minca. Tentokrát získal ocenenie OBJAV ROKA 2008 jej nominovaný produkt KASKO Total.

Poistenie KASKO Total je určené motoristom, ktorí chcú využiť výhody poistenia finančnej straty v prípade totálnej škody alebo odcudzenia, ale vozidlo už je havarijne poistené mimo Allianz – Slovenskej poisťovne. Uzavreté havarijné poistenie vozidla u iného (externého) poisťovateľa Allianz – SP v plnej miere akceptuje. KASKO Total sa môže uzavrieť pre vozidlá nové aj ojazdené, osobné aj dodávkové. Dojednáva sa ako samostatné základné poistenie.

„Sme radi, že produkt, ktorý je veľmi obľúbený u klientov zaujal aj odbornú porotu“ hovorí Miroslav Pacher – člen predstavenstva Allianz – SP. Úspech produktu odôvodnil nasledovne: „Je známe, že ak dôjde k totálnej škode alebo k odcudzeniu vozidla, z klasického havarijného poistenia sa uhrádza všeobecná hodnota vozidla, čiže cena vozidla v čase poistnej udalosti. Z poistenia KASKO Total doplatíme klientovi práve ten rozdiel, ktorý vznikol medzi obstarávacou cenou, za ktorú vozidlo nadobudol a vyplatenou všeobecnou hodnotou vozidla. Poškodenému takto ponúkame možnosť zlepšenia finančnej situácie po nepríjemnej poistnej udalosti, napríklad splatením dlhu leasingovej spoločnosti či zabezpečením financií na kúpu ďalšieho vozidla.

Cieľom kategórie Objav roka v rámci súťaže Zlatá minca je informovať klientov aj odborníkov o inovatívnych a jedinečných produktoch na slovenskom finančnom trhu. Každý finančný subjekt mohol nominovať jeden produkt, ktorý bol uvedený na trh v priebehu roka 2008. O tom, ktorý produkt získa ocenenie Objav roka rozhodovali členovia odbornej poroty. Allianz – SP nominovala svoj produkt do kategórie Objav roka prvýkrát. Kompletné výsledky súťaže Zlatá minca budú známe koncom roka.

Zdroj: Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /ALLIANZ SP/