Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
ekológia: Ďalšia etapa v komercializácii automobilu Peugeot i0n
01. december 2011 @ 14:26:42 CET, poslal p.mauer

PEUGEOT Model Peugeot iOn bol vybraný ako oficiálny automobil pre cestujúcich spoločnosti Frecce – talianske rýchlostné vlaky. Nová služba „EcoRent“sa bude poskytovať už od 1. decembra 2011 a jedná sa o prenájom automobilov s nulovým dopadom na životné prostredie.

zväčšiť obrázok Tento projekt je výsledkom dohody medzi spoločnosťami Trenitalia (talianske železnice) a Rent a Maggiore jednou z najväčších autopožičovní na talianskom polostrove, s technickou podporou Peugeot Italie. Táto dohoda zabezpečí maximálny komfort a vysokú rýchlosť služieb pre cestujúcich vlakom do Ríma (Stazione Termini) a do Milána (Central Station), ktorí si môžu na ďalšiu prepravu rezervovať Peugeot iOn za veľmi atraktívne ceny. Kľúče od plne elektrického automobilu, ktorý bol v novembri 2010 v Berlíne ocenený zeleným volantom, si môžu vyzdvihnúť po príchode priamo na nástupištiach a auto zas odovzdať vo vyhradených priestoroch v blízkosti oboch staníc. Služba „EcoRent„ ťaží z výhod elektrických automobilov, pretože tie umožňujú pohyb aj počas dní obmedzujúcich jazdu automobilov so spaľovacím motorom ako aj z voľného prístupu do historických centier miest Ríma a Milána.

Ďalšie správy a články o modeli iOn:
Prvá flotila elektrických automobilov iOn pre EUROCAR
5x 100% elektrický Peugeot iOn vo vozovom parku SSE
Peugeot iOn v Írsku
Prestížne ocenenie pre Peugeot iOn v Nemecku
Kráľovná Španielska sa stala prvou šoférkou Peugeot iOn
Peugeot i0n 100 % elektrický, 100 % reálny
Nový elektrický automobil Peugeot iOn ''Zero Emissions''
Peugeot iOn (09/2010)
_______________________________________________________________________

S viac ako 2.500 objednávkami v Európe (ku koncu septembra), značka Peugeot už dnes figuruje medzi hlavnými aktérmi trhu s elektrickými automobilmi. Vo Francúzsku má značka Peugeot 32% podiel na trhu elektrických automobilov.

Zdroj: Ivana Orviska, Communication and PR Manager, Peuegeot Slovakia, s.r.o.
TS: 28.11.2011 a AP/DESP


Súvisiace správy

Najčítanejšie /PEUGEOT/