Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
všeobecné: Hyundai Motor Company a futbalový šampionát 2002
19. október 2001 @ 13:22:12 CEST, poslal j.čík

HYUNDAI Hyundai Motor Company (HMC) je práve v jednaní s legendou svetového futbalu Johanom Cruyffom ohľadne propagácie spoločnosti Hyundai ako oficiálneho partnera majstrovstiev sveta vo futbale FIFA 2002 v Kórei a Japonsku.

V priebehu ďalších dvoch rokov bude Johan Cruyff propagovať značku Hyundai ako svetového výrobcu automobilov a oficiálneho automobilového partnera majstrovstiev sveta vo futbale 2002. Johan Cruyff sa ako futbalový veľvyslanec Hyundai Motor Company zúčastní na významných akciách a aktivitách spoločnosti tak, aby jej pomohol komunikovať s jej cieľovými skupinami zákazníkov. Image veľvyslanca bude využívaný vo všetkých typoch médií, v rámci priamych marketingových kampaní, v on-line komunikácii, na plagátoch i v tlačenej reklame. Johan Cruyff by sa mal tiež zúčastniť rady rozličných akcií pre spoločnosť Hyundai Motor Company, ako sú napríklad hlavné svetové autosalóny, návštevy regionálnych zastúpení, tlačová konferencia HMC k úvodu majstrovstiev sveta a hlavné zápasy svetového šampionátu FIFA 2002. Pomôže to zvýrazniť značku Hyundai ako hlavného partnera podporujúceho futbal a umožní rozvíjať a budovať pevnejšie vzťahy s médiami i s ich celosvetovou distribučnou sieťou.

Johan Cruyff bol kľúčovou postavou zlatého veku holandského futbalu v 70. rokoch, keď za národné mužstvo Holandska strelil 33 gólov v 48 zápasoch. Jeho futbalové skúsenosti ako hráča boli rozhodujúce pri rozvoji a zavedení tzv. „totálneho futbalu“. Cruyff tieý úspešne preniesol svoje taktické znalosti do vedenia svojich predchádzajúcich klubov – Ajax a Barcelona. S klubom Ajax dosiahol Cruyff futbalový hattrick v európskych pohároch, získal svetový klubový pohár a trikrát sa stal európskym futbalistom roka.

Súvisiace správy

Najčítanejšie /HYUNDAI/