Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
motocykle: Honda potvrdila výrobu nového motocykla X-ADV
21. september 2016 @ 09:57:09 CEST, poslal k.zechmeister

HONDA MOT Spoločnosť Honda Motor Europe pre sezónu 2017 s potešením potvrdzuje výrobu nového typu motocykla X-ADV.

X-ADV, ktorý vznikol na základoch konceptu City Adventure, ktorý bol na EICMA v Miláne vystavený v roku 2015, spája dobrodružného ducha s univerzálnymi výkonmi, praktickosťou a komfortom pre každodenné jazdy v meste i na víkendové úniky.

Medzi hlavné vlastnosti patrí vzpriamená poloha jazdca, ktorá mu zaručuje dobrý výhľad, či vysoký zdvih odpruženia, ktorý sa dokáže vyrovnať i s najnáročnejšími typmi ciest. X-ADV tiež ponúka praktickosť v podobe štítku nastaviteľného do 5 polôh či ukladacieho priestoru pre off-roadovú prilbu.X-ADV nadväzuje na dlhú tradíciu snahy značky Honda hľadať nové spôsoby a výrobky, ktoré by obohatili a zlepšili životný štýl jej zákazníkov. V súlade so svojím inovatívnym konceptom prichádza X-ADV s unikátnou dvojspojkovou prevodovkou Honda Dual Clutch Transmission – a s duchom dobrodružstva – v štandardnej výbave.

Model X-ADV bude verejnosti prvýkrát predstavený na výstave EICMA v Miláne od 8. do 13. novembra 2016. V tom čase budú takisto zverejnené úplné technické špecifikácie.

Zdroj: Honda Motor Europe Limited Slovensko, organizačná zložka


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HONDA MOT/